מדיטציה ,פעילויות , סדנאות
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
03/12/2010   אזור: מרכז
יום מרוכז של תרגול מדיטציות ברצף, נעזוב את קצב החיים המהיר וננוע פנימה.הזדמנות נהדרת להתנסות ולהכיר מגוון מדיטציות דינאמיות ושקטות.

רצף המדיטציות יעביר אותנו מסע יומי מרתק על מקור השקט הנכסף.

אין צורך בנסיון קודם.מדיטציה היא ההרפתקה הגדולה ביותר שהתודעה האנושית יכולה לבחור. מדיטציה היא להיות בלא לעשות דבר-אף פעולה, אף מחשבה,אף רגש. אתה רק קיים, וזה תענוג עילאי.

מאין בא התענוג הזה, כשאינך עושה דבר? הוא בא משום מקום, או שהוא בא מכל מקום. הוא אינו נגרם, מכיוון שהקיום עשוי מחומר הנקרא אושר." אושוהמרכז לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל

בין השעות 8:00- 17:30

עלות : 90 ש"ח

יש צורך להרשם מראש , מספר המקומות מוגבל.רישי רון

רישי רון יצחק

מנחה סדנאות נשימה ומדיטציה, החל את הכשרתו ב-1995 בפונה מתוך תרגול ולימוד של עקרונות המדיטציה והכרה בצורך לעבור שינוי אנרגטי רוחני דרך תרפיה ומדיטציה. עבר מסלול להכשרת מטפלים ולהדרכת קבוצות בבית הספר לטרנספורמציה שבפונה (Osho Multiversity Pune India) המונחה על ידי קובץ מורים שיצרו ופיתחו יחד עם Osho שילוב של תרפיה מערבית ומדיטציה (Osho Diamond Breath). עבר גם הכשרות נוספות בתחום הייעוץ , נשימות ותרפיית הנשימה במרכזים ביוון (Afroze) ובאיטליה (Miasto). משנת 2000 מנחה קבוצות וכן מטפל במפגשים אישיים.

ממקימי ה"אשרם במדבר", עוסק במוזיקה, בעל תואר ראשון בטכנולוגיה וחבר בצוות מחקר ופיתוח בחברה להשבחת אוויר ומים. בשנים האחרונות מפעיל מרכז תרפיה ומדיטציה ייחודי מסוגו ברמת אפעלפרטים נוספים:
שם הפעילות:יום שיש מדיטציות ברצף/רישי
אזור:מרכז
תאריכים:03/12/2010 - 03/12/2010
דוא"ל:rishi@rishi.co.il
טלפון:054-4338258
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד