מדיטציה ,פעילויות , סדנאות
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
14/12/2013 - 12/12/2013   אזור: דרום
הסמוי מן העיןבסדנה ייחודית זו נלמד איך לצייר את מה שבפנים. לא את הגלוי והמוכר אלא את הסמוי מן העין.

כדי להצליח לא צריך לדעת לצייר במובן הרגיל של המילה. כל מה שצריך הוא נכונות לחשוף את מה שבפנים.

בסדנה נשתמש בטכניקות רבות ומגוונות מעולם המדיטציה, התראפיה, הדרמה והדמיון בכדי להעלות תכנים וצבעים מעמקי הנשמה וכאשר ניתן להם צבע ונוכחות על הנייר, נכיר את עצמנו בצורה חדשה ומדוייקת שלא הכרנו מעולם.

כמו כן, נלמד להשתחרר מביקורת פנימית ולהתבונן בציורים שלנו ושל אחרים בעיניים סקרניות ואחרות. ההתבוננות בציור מהווה מטאפורה ואימון להתבוננות בעצמנו, באחרים ובחיים ללא ביקורת אלא מתוך עניין ורגש.

כל אחד בסדנה ילמד להכיר את "קופסת הצבעים" שהוא אוהב להראות לעולם וגם את "קופסת הצבעים" הנסתרת. נצייר בשתי הקופסאות בכדי לקבל חלקים בעצמנו שאנו נוטים להסתיר. דרך העבודה הקבוצתית נשתחרר מבושה כאשר נכיר את קופסאות הצבעים הנסתרות של חברי הקבוצה.

חלק מהסדנה יעסוק בנושא החברתי כאשר דרך ציור נלמד לזהות את הצורה שבה אנחנו מתחברים אל אחרים ואת המקום שאנחנו תופסים בחברה.

נצייר בחדר סגור, נצא לצייר במדבר, נצייר על דפים, על אבנים ועל הגוף, נקבל השראה מתוכנו אבל גם מסביבת המדבר והאשראם הקסומים שיעטפו אותנו, נצייר את עצמנו, אחרים ואת הדברים שיתפסו לנו את העין וכל החוויה המהנה והמרגשת הזו תהיה מלווה בהתבוננות ותובנות אישיות שיעלו מתוכנו, מהקבוצה ומהמנחה.

אני מזמינה אתכם לקחת בלוק ציור ולהגיע לסופשבוע של יצירתיות, גילוי והנאה.

בנוסף, לאחר הסדנה יקבל כל משתתף שירצה בכך פגישה בת שעה ללא תשלום בה יוכל להתבונן ביחד איתי על התהליך כולו. (הפגישות יתקיימו בקליניקה שלי ברעננה)

פרטים נוספים:
שם הפעילות:לצייר את הסמוי מן העין
אזור:דרום
תאריכים:14/12/2013 - 12/12/2013
דוא"ל:mikimahoo@gmail.com
טלפון:052-6881670
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד