מדיטציה ,פעילויות , סדנאות
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
01/02/2014 - 30/01/2014   אזור: כל הארץ
לרקוד אל העוצמה סדנת נשיםלרקוד אל העוצמה-עבודת הגוף אל הנפש

סופ"ש 30 בינואר - 1 בפברואר

סדנת נשיםפיתוי טהור – תורת השפעה עתיקה - הוא טכניקה של יצירת תקשורת המובנית על אינטראקציה חיובית עם הסביבה, מתוך בטחון עצמי ותחושה של עוצמה. הפיתוי בנוי ממספר שלבים שמתחילים בהתחברות לרצון והחשק שלנו, ממשיכים בשידור בטחון עצמי ותחושות דרך שפת הגוף על כל מרכיביה כגון שימוש בטון דיבור ומבט, הפעלה דרך קסם אישי, ולבסוף התעוררות וקשר שבא מן הלב ומחבר בין אנשים.במקום שנגדל עם גאווה אינטנסיבית שאותה נספוג מאייך שהסביבה תגרום לנו להרגיש - מהממות ביופיינו ונחשקות בצורה ייחודית - ומכמות האהבה שאנחנו מקבלות בבית, ללא כל קשר לסוג הגוף שלנו או צורתו, משהו הולך לאיבוד לאורך הזמן והערך העצמי נפגע. בלי הערך העצמי המלא אנחנו לא יכולות לממש את מה שאנחנו באמת רוצות בחיים, מכיוון שסוג כזה של בטחון עצמי ואמון בעצמנו מוביל לאייך שאנחנו מציגות את עצמנו בכל חלקי החיים שלנו – האישיים או העסקיים.במאה העשרים ואחת נשים רבות נתקלות בקושי ביצירת קשרים עם בני המין השני, ולעיתים מוצאות את עצמן מרגישות לא אטרקטיביות או שלא מצליחות ליצור אינטראקציה של משיכה. הרבה פעמים הקושי נובע מדימוי עצמי או דימוי גוף נמוך, או פשוט בקושי להתחבר לאנרגיות הנשיות שלנו.

הדימוי העצמי שלנו והאהבה העצמית נוצרים בגיל צעיר מאוד ומושפעים עמוקות מהסביבה שלנו. פרסום והיחס של הסביבה מעוותים את הדימוי ופוגעים בביטחון העצמי שלנו ובערך העצמי שאנו מרגישות.איך שאנחנו זזות זה איך שאנחנו חיות את החיים. כשאנחנו משנות את איך שאנחנו זזות, אנחנו מעלות את החיוביות שלנו בצורה שמשנה את איך שאנשים אחרים רואים וחווים אותנו, ומה שפותח לנו דלת לדרך חדשה בחיים. וכל זה דרך סדנאות כיפיות ומוזיקה שתעשה לכם טוב על הנשמה.בסדנת סוף השבוע המוקדש לנשים במרחב בטוח ומחבק נחקור את התחושות שלנו לגבי עצמנו דרך עבודת גוף, כמו מראה. נשתחרר מדעות שלא משרתות אותנו ומעכבות את התקשורת והחיבור שלנו עם הסביבה. נבנה בטחון עצמי ונלמד לבנות אטרקטיביות ועוצמה פנימית שיעזרו בכל תחום בחיים.קסם אישי, פגיעות, וכוח החושניות, כמו שהם נלמדים בקובה, הם כישוריי חיים חיוניים שמעלים את הביטחון העצמי שלנו, גורמים לנו להרגיש מדהימות, ומגדילים את המוניטין והאטרקטיביות שלנו.

חן ליזרע

רקדנית מקצועית עם התמחות בריקוד קובני על סגנונותיו הרבים, עם ידע נרחב בחושניות, וחיבור מיוחד דרך עבודת הגוף אל הנפש, כדי להגדיל את טווח המודעות העצמית ולהמיס את מה שעוצר אותנו.מה שמוביל לפריצת דרך בדימוי העצמי והיכולת שלנו להאמין בעצמנו ולהצליח יותר בחיים. מרצה בינלאומית, סופרת רבת מכר, ומנחה עם ניסיון של למעלה מ 10 שנים בהעברת סדנאות ברחבי העולם, ובאימון אחד על אחד. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במרקטינג.לפרטים והרשמה רוני

052-4483242

ashram4you@gmail.com
פרטים נוספים:
שם הפעילות:לרקוד אל העוצמה - סדנת נשים 30/1-1/2/14
אזור:כל הארץ
תאריכים:01/02/2014 - 30/01/2014
דוא"ל:ashram4you@gmail.com
טלפון:052-4483242
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד