מדיטציה ,פעילויות , סדנאות
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
04/02/2012 - 02/02/2012   אזור: דרום
סדנת נשימות נשימה : מהות החייםחיי היום יום באופן טבעי ובלתי נשלט מביאים אותנו לעצירות אנרגטיות בחיים. אורך החיים המונוטוני מביא להרגשת חלודה. מהר מאד מרגישים איך הגוף עצור יותר, איך תחושות רגשיות עצורות יותר בגוף. זו הזדמנות להגיע אל המדבר לסדנת נשימות איכותית, לשחרר ולהתשחרר ממקומות מעיקים וכבדים ולמצוא את התחושות הקלילות שבתוכנו, למצוא שוב אנרגיות חיים מענגות ומקפיצות.הנשימה היא כלי טבעי ועוצמתי אשר מחבר אותנו אל כוח המקור שלנו. עבודת הנשימה המעגלית-אנרגטית, מאפשרת לנו לחקור את הדפוסים שגורמים לנו להרגיש רדומים ובלתי מסופקים, דפוסים אשר כובלים אותנו ברמה הרגשית וכן ברמה המנטאלית.בסדנא זו נעבוד באמצעות "נשימה מעגלית" , עבודת עומק שתומכת בשחרור מתחים וחסימות אשר מונעות מאיתנו לחיות חיים רגועים, שלווים ומאושרים.

מחקרים מגלים, כי הקשר בין תחושת הגוף-נפש שלנו משפיעה באופן ישיר על הנשימה וכן להפך, הנשימה משפיעה באופן ישיר על המקומות התקועים בגוף ובנפש. באמצעות טכניקת הנשימה המעגלית וטכניקות נוספות, אשר נלמדות ומתורגלות בסדנה, נוגעים ומביאים ריפוי עמוק לחסימות הללו ומאפשרים זרימה אנרגטית חדשה.זהו תהליך פיזי עמוק ועוצמתי, המאפשר לנו ריפוי וניקוי מנטאלי, פיזי, ורגשי. באמצעות הנשימה נשיב לעצמנו את ההרמוניה הטבעית המשווה לזרום שוב בגופנו. ננשום שוב בקלילות ונשיב לעצמנו את אנרגית החיות אל תוך חיי היום יום שלנו. יחדיו עם פראנה (מנחה בעלת ניסיון בין-לאומי) יווצר מרחב בטוח לעבודה רגשית ואנרגטית, מרחב בו תמצאו מקום לביטוי שלכם, לריפוי והעצמה בסוף שבוע מדברי וקסום. זו הזדמנות להגיע ולנקות את המערכות ולהציף מקומות תקועים ופשוט להשתחרר אל החיים.

בסדנה נעבוד גם דרך תרגילי ביו אנרגיה, תהליכי מודעות גוף, עבודת תנועה ונתרגל טכניקות נשימה שונות אשר יפעילו ויעלו על פני השטח רגשות מודחקים.על המנחה:

פראנה ס. דומינגז

מציעה שיטת טיפול עצמית הוליסטית באמצעות מדיטציה מרפאה. כבר למעלה מעשור מנחה קבוצות ומדריכה בתרפיה וטיפול מימיים, עבודת נשימה ותרפיית גוף ונפש.

מנהלת את מוסד "למידת אהבה" (המכון בישראל Co-התלות & עבודת הילד הפנימי). ניסיונה הרב מימדי ממגוון סוגי הטיפולים שלמדה בחייה האישיים והמקצועיים מביאים איכות כנה של טרנספורמציה אל תוך עבודתה הטיפולית עם אנשים.

פראנה יוצרת אווירה בטוחה עבור אנשים לחקור מחדש ולהתחבר אל התכונות החיוניות שלהם. היא מציעה סשנים אישיים עבור רווקים, וייעוץ עבור זוגות. בנוסף היא מציעה גם סשנים של עבודה על הילד הפנימי, עבודת נשימה, עבודת תרפיה באמצעות חוויה סומאטית ועבודה באמצעות שיטת ( , (Aquafloating ועבודה עם נשים על בעיות וטראומות נשיות.

כשפראנה אינה נמצאת בישראל ( הבסיס שלה ), היא חולקת את עבודתה ב – מקסיקו, תורכיה, ובולגריה.
פרטים נוספים:
שם הפעילות:סדנת נשימות - תמצית החיים בהנחיית פראנה
אזור:דרום
תאריכים:04/02/2012 - 02/02/2012
דוא"ל:desertashram@gmail.com
טלפון:052-5999755
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד