מדיטציה ,מאמרים , כתבות
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
איך היו נראים חיינו אם היתה לנו מפה של הלימוד הרוחני שעלינו ללמוד בכל יום? מה שבטוח זה שהיתה לנו יותר זרימה וההתפתחות שלנו היתה מואצת.זאת המתנה שנתנו לנו המאיה,בניגוד לתפיסת הזמן המערבית שהיא ליניארית וקווית, הם ראו את הזמן כמעגלי ומחזורי שבו כל יום הוא מיוחד בלימוד שלו. הלוח של המאיה מחבר אותנו לשמש,לירח,לסיריוס ולכוכבי הלכת ובכל יום אנו מושפעים מהאנרגיה שלהם ואנו מתחברים לכוכבים דרך סמלים מקודשים שקשורים למנטרות צאקרות וכיוונים מקודשים. לדוגמה יום בסימן הזרע,קשור לכוכב יופיטר שמחבר אותנו למאסטריות שלנו דרך צאקרת הבסיס והמנטרה שלו היא "אני האדמה הפוריה המאפשרת נביטת זרעי האפשרויות". ביום כזה, אנו מונעים בידי כוח הלבלוב לקחת את החיים שלנו למקום של פריחה וצמיחה. וזו הדחיפה שיופיטר נותן לנו ,הלימוד הרוחני שלנו באותו היום יהיה לאפשר,ומצאקרת הבסיס המקום של האפשור יהיה באופן שאנו מתנהלים על פני האדמה.

בנוסף ישנם חמישה תאי זמן:4 ימים של חדירה של דברים חדשים לחיינו,4 ימים של אחסון ומודעות,4 ימים של תהליך,4 ימים של תוצאה,ו4 ימים של התגבשות.

כך שאנו יכולים להירגע ולהאט,לא הכל מתבצע מעכשיו לעכשיו יש סדר לדברים והכל קורה בתיזמון מושלם.בחודש הבא קורה משהו בעל משמעות רבה בעיני המאיה "מעבר וונוס"

כל 121.5 שנה וונוס חוצה בין המסלול שלנו לבין זה של השמש במעבר כפול,שני מעברים שביניהם מפרידות 8 שנים.וונוס משפיעה עלינו בכך שהיא פותחת אותנו לאהבה,הרמוניה,אומנות,יופי ואיזון. במשך חלון הזמן של ה8 שנים,בין המעבר הראשון לשני,אנו מטמיעים ומוציאים לפועל את האנרגיה שקיבלנו ומגשימים אותה כל אחד בחייו. הסבירות היא כרגע,שרק פעם אחת בתקופת חיים נזכה לחוות את האנרגיות המיטיבות של וונוס. בואו נסתכל אחורה לשנת 2004 ונבדוק איפה היינו במעבר האחרון,ואיפה אנחנו עכשיו לקראת סגירת החלון ב6/6 2012.מומלץ מאוד להתכוונן למעבר אנרגטית,כדי שנקבל ממנו את המקסימום. זה כאילו מורעפת עלינו אהבה אדירה מהבורא,באמצעות וונוס,ואם נהיה מודעים ופתוחים כמו גביע,נצליח להכיל אותה.אני מעבירה סדנה מיוחדת בת 3 שעות במרכז הרוחני בנווה שלום,בה נסתנכרן עם מעבר וונוס במדיטציה גלובאלית שמחברת בנינו לבין אנשים רבים בעולם,ונלמד את זמן המאיה. המשתתפים יקבלו ספרון עם לוח השנה של המאיה,שנותן מעקב יום יומי לאנרגיה המשתנה של הזמן,מתוך חיבור לצאקרות ולסמלים מקודשים,טבלה לחישוב מפות לידה גלקטיות,מפת כיוונים תומכים לפי הפאנג שוואי וגם סדר מדיטציות גלובאליות כדי להביא שלום עולמי.
מאת:אודל גולומב  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:Http://www.odelllighting.com
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד