מדיטציה ,מאמרים , כתבות
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
מכירה את התחושה שהחיים חולפים על פנייך כאילו לא היו שלך ? את יושבת וצופה בהם כחולמת. מרוחקת. פסיבית. תוהה מה קרה בדרך, מה השתבש, מה חסר לך - אך אינך מוצאת את התשובה. אבודה. ריקה. כואבת. תחושה של החמצה, של חוסר כיוון ומשמעות, נוגעת – לא נוגעת בחיים, מציפה וממלאת אותך.

אם תחושות אלו מוכרות לך ואת מבינה על מה אני מדברת, אל תתייאשי כיוון שצפויה לך הרפתקה מרתקת של העצמה וגילוי אישי שיובילו אותך לפריצת דרך משמעותית בחייך אם תפתחי אליה ותאפשרי לה להתרחש. היקום כולו יתגייס לעזרתך, יתמוך ויספק לך את כל מה שתזדקקי לו בתהליך זה.

מדובר, בעצם, במסע מרתק ומרגש להיכרות עצמית שיוביל אותך להכרה בעוצמה וביופי שבתוכך, לתחושה של סיפוק ומימוש מטרותייך בכל התחומים. להוצאה לפועל של יצירותייך, כשרונותייך ויכולותייך המופלאים והייחודים לך בלבד. אולי החבאת אותם או התחבאת מאחוריהם במשך השנים, אולי לא חשבת כי הם קיימים בכלל, אך עכשיו תוכלי להשתמש בהם ולבטאם בחופשיות ובקלות. חלקם אף יתממשו מאליהם ללא מאמץ או מאבק כיוון שברגע שאת פועלת למען אהבת עצמך, שיפור איכות חייך והרגשתך באמצעות כלים ועקרונות רוחניים ואחרים – מתגבשים בתוכך בטחון, ניסיון וחוזק המאפשרים לשינויים האלו לקרות !

האם את מאמינה כי זה אפשרי עבורך ? האם את מרגישה ראויה לכך ? האם יש 'משהו' המונע ממך מלהרגיש כך ? מה הוא אותו 'משהו' ? בדקי עם עצמך בכנות – רק את יודעת את התשובה האמיתית. אני מאמינה כי כל התשובות בתוכך, עליך רק לחפשן, לשאול את הקול הפנימי שלך והוא ישיב לך בזמנו וכשתהיי מוכנה לקבל אותן. לשם כך עליך לגייס סבלנות, הקשבה ופתיחות. תקווה, אמון ואמונה. אמון בעצמי הגבוה שלך, בתהליך ואמונה שזה מגיע לך פשוט מעצם היותך את !

האם היית רוצה לשנות משהו במציאות חייך הנוכחיים ? על מה את מוכנה לוותר תמורתו ? האם את מוכנה לחשוב ולנהוג אחרת ? מה המחיר שאת מוכנה לשלם אם לא תעשי את השינוי ?

הרבה מאתנו, בלי לשים לב לכך, עסוקות בלספק ולרצות את צרכי האחרים: בעל, ילדים, חבר, הורים, חברים ועוד. מה לגבי רצונותייך וצרכייך ? מה לגבי חלומותייך, רגשותייך וחייך ?

קחי אחריות על חייך. אפשרי לעצמך את הטוב ביותר עבורם – זה מגיע לך ותלוי רק בך. אל תוותרי על עצמך !


באהבה ,

אורית בוקובזה
מאמנת אישית הוליסטית ומאסטר בהילינג אנרגטי
מלווה בתהליכי מודעות, התפתחות והעצמה אישית

8836620 - 050
www.oritor.co.il
orit123@bezeqint.net
מאת:אורית בוקובזה  
קישור לאתר:Http://www.oritor.co.il
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד