מדיטציה ,מאמרים , כתבות
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
תקוה אברהםנישואין מקודשים ומיניות

טקס הנישואין הוא טקס שנעשה גם ברובד הפיזי וגם ברובד הרוחני. האקט המיני הוא התקדשות של הטקס הרוחני הזה.

גם כאשר אתם מבצעים אקט מיני ללא הטקס שמקדש את שני בני האדם, אתם מתחברים ביניכם גם ברובד הפיזי וגם ברובד הרוחני, זה כמו נישואין, זה כמו התקדשות אחד עם השני.

חשוב מאוד עם מי אתם מקיימים את החיבור המיני. כאשר אתם מתחברים דרך המיניות, נוצר קשר אנרגטי וקרמתי ביניכם. את הקשר הזה ניתן להתיר רק בטקס רוחני נוסף ואחר, טקס שמתיר את הקשר שנוצר בין שני הצדדים. אדם שמבצע אקט מיני עם הרבה בני זוג צריך לעבוד אנרגטית על מנת לשחרר את כל ההתקשרויות האנרגטיות הללו.

לעיתים אתם מתייחסים בקלות ראש לכל הנושא המיני. דעו כי הקשר הזה הוא מקודש. אתם צריכים להיות מודעים עם מי אתם מחלקים את האנרגיות שלכם.

כאשר אתם עולים ומתפתחים מבחינה רוחנית ואנרגטית, אתם צריכים להיות זהירים אלף מונים, כי האנרגיות שמתערבלות ומתמזגות יוצרות סוג אחר של אנרגיה ועם האנרגיה החדשה הזו אתם ממשיכים לחיות במהלך השנים הבאות והגלגולים הבאים. זוהי קארמה שאתם יוצרים מחדש.

כל קשר אנרגטי בין אנשים משפיע זה על זה, וקשר מיני משפיע פי אלף כי הקשר הוא לא רק ברובד הפיזי כי אם גם ובעיקר ברובד הרוחני. הקשר ממשיך גם אם הפסקתם להיות בקשר עם האדם השני ואפילו שהאקט המיני היה חד פעמי.

כאשר שני בני אדם נישאים, הם מתחברים ברובד של הנשמה. הקושי שלהם להכיל זה את זה אנרגטית במהלך החיים שלהם יחד מביא אותם לעיתים להשליך את הכל ולהמשיך הלאה כביכול אבל עד שלא שיחררו וניתקו את הקשר הקודם מבחינה אנרגטית ורוחנית, הם לא מתקדמים הלאה. מאחר שהקשר עדיין קיים מבחינה אנרגטית, הם לא מוצאים בני זוג חדשים ובמקרים רבים הם נשארים לבד או שנכנסים למערכת יחסים דומה לזו שהייתה להם קודם אבל עם בן זוג חדש.

החיבור בין שני בני זוג הוא חיבור קארמתי כלומר חיבור ברובד של הנשמה. כאשר שני אנשים מתחברים, הם הביעו כוונה בפני היקום ובפני אלוהים ללמוד זה מזה ולהעשיר זה את זה. דעו כי האדם שהכי קשה לכם איתו הוא המורה הטוב ביותר שלכם, מאחר שהוא מפנה ומכוון את תשומת הלב שלכם פנימה על מנת שתעשו שינוי פנימי עמוק ותשתנו.

אז תחבקו באהבה וחמלה גדולה את כל אלו שהקשו עליכם את החיים, את כל אלו שהאשמתם בכל הכישלונות שלכם, את כל אלו שלא יכלו להכיל את האנרגיות הקשות שהוצאתם מתוככם, תאהבו אותם ותשחררו אותם מתוך החיים שלכם עם המון אהבה וחמלה.

אם קשה לכם לעשות את זה לבד, תוכלו להיעזר במטפלים שעושים עבודה אנרגטית לשחרור דפוסים וקארמה מגלגולים קודמים.
מאת:תקוה אברהם  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:Http://www.tikvaavraham.com
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
חזרה לעמוד