דף הבית פעילויות טנטרה של הלב - להעיר את הלב המואר

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

טנטרה של הלב - להעיר את הלב המואר

הוספת תוכן לאתר
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
16/06/2012 - 13/06/2012   אזור: דרום
סדנה אינטנסיבית בת 4 ימים המוגשת ע"י נזירת הזן הבודהיסטית הירה הוסן המשנה את החיים. הירה מגיעה מדרום צרפת לישראל כדי להביא את התורות האחרונות של דרונבלו מלכיצדק. ב-2011 יצר דרונבלו את בית הספר של הזיכרונות, ועבודת חייו בכללותה הושלמה בבית ספר זה.

סדנה זו מעוררת את הזיכרון של האני האמתי בעזרת הכניסה למרחב המקודש של הלב. השתתפות תפתח לכם דרך להיזכר איך הכל בבריאה התגשם, ובעיקר, החלק שלכם בתהליך הבריאה המתמשך. לבסוף, להיזכר כיצד להיכנס להתרוממות רוח ומודעות גבוהה יותר.

להיות באהבה, לא בפחד, הוא המפתח העיקרי למודעות גבוהה יותר. כפי שתראו בסדנה זו, לאהבה יש כוח שזה מכבר נשכח. כוח כה עצמתי שהוא יוצר את העולם בו אנו חיים. זהו הלב המכיל את הוראות ההפעלה המקוריות של החיים, וכאשר הלב שוב בשליטה בחייו של אדם, החיים מגיבים בשמחה וכוח.

בסדנה זו נתאמן בתרגילים ומדיטציות המיועדים לפתוח את הלב, תגלו הנאה צרופה ושמחה ע"י הרחבת שדה המודעות שלכם והפעלת גוף האור החי שלכם. תרגישו חופשיים ומוזמנים לחלוק את האנרגיות האוהבות של שלווה, אמת, יופי, אמון והרמוניה עם הבריאה בשלמותה. בסדנה זו תוכלו להיזכר כיצד לחבר מחדש את העצמי רב הממדים המלא אל הבריאה בשלמותה ע"י התכנסות לרבדים העמוקים של לבכם. בזמננו יחד נתאמן במספר תרגילים מהנים כמו:

1) תרגילי טנטרה לבנה טיבטיים, 2) נשימת פראנה יחדיו, 3) לרקוד בחשיכה, 4) ריקוד ברכות סו?פי.

נושאים נוספים שנחלוק במהלך הסדנה כוללים: גיאומטריה מקודשת, התעלות, מצריים העתיקה, השינויים של כדה"א, קשר לאני הגבוה, להניע את המודעות בתוך הגוף ומציאת המרחב המקודש בתוך לבכם.

גלו מחדש דרך עתיקה של נשימה מעגלית ע"י סנכרון צינורית הפראנה עם הלב. בדרך זו נוכל כולנו להגיע לרטט של אהבה הנקרא השילוש הקדוש של איחוד הנשימה, המקום בו חוברים מחדש לאדמה ולרקיע, כאשר נותנים לחיים הזדמנות לנוע דרכינו בכל המישורים. מתוך מצב מודעות עתיק זה נגלה מחדש את עצמינו ואת מיקומינו האמתי במציאויות המרובות החיות בתוך ליבנו ע"י כך שנהיה מקור החיים.

ללא מחשבות דתיות על בריאה, אך עם לחוות את חווית הבריאה בעצמכם ובצורה כוללת, בפשטות נחבר אתכם חזרה אל מקור החיים ע"י הרגשת אהבה בלבבכם באותה דרך ששכחתם. נחלוק תרגילים של ביה"ס הכחול של חלימה מודעת דרך דמיון והכוונה. יהיו מעגלים מרפאים לשטוף החוצה כל רגשות וטראומה מנטאלית שעלולות למנוע מכם להיכנס למרחב המקודש של לבכם.

ביום השלישי, תוכלו להצטרף להפעלת קרני האור סביב ראשכם להילה, כמו שהייתה לאנשים כמו ישו או בודהא. לאחר מכן, התהליך הופך מרגש מאוד, כשנחלוק את פתיחת העין השלישית שלכם ע"י אימון בטנטרה של הלב כחלק מהזיכרון של תהליך הבריאה השלם.

מתוך תהליך הבריאה העתיק, ביום האחרון, נפתח בחן ובקלות מוחלטת גוף האור החי שלכם כמשאלתכם: המרכבה החדשה המבוססת על הלב ההופכת לקבועה מיד. המרכבה היא גוף האור החי שלכם שהאדם המודרני מזמן שכח. הדרך בה מלמדים בסדנה זו היא דמות חדשה של מרכבה, שהופעל לראשונה ע"י דרונבלו מלכיצדק ביולי 2011. לפני כן, המרכבה הייתה נלמדת באופן מלאכותי, אך בדרך הפעלה ודמות חדשה זו המרכבה לחלוטין טבעית. המאסטרים העליונים מאמינים שהאנושות כעת מוכנה לקבל את התכניות המקוריות של תורות אלו, כעת מוגשות כסדנת "להעיר את הלב המואר".

בהשלמת סדנה זו, יהיו לכם את הכלים הפנימיים כדי באמת להתחיל את תהליך התרוממות הרוח. אתם כעת מוכנים לשינויים הקרבים ובאים. אז בואו והצטרפו אלינו, בואו נרכב יחד על גלי התרוממות הרוח לתוך מציאות חדשה של מודעות אחת! תחוו ותצטרפו למהפכת ההכרה האנושית של היום. עכשיו הזמן להיזכר מי אתם באמת. עכשיו הזמן להיזכר בדיוק איך להיכנס להתרוממות רוח ואל מודעות גבוהות יותר.
פרטים נוספים:
שם הפעילות:טנטרה של הלב - להעיר את הלב המואר
אזור:דרום
תאריכים:16/06/2012 - 13/06/2012
דוא"ל:desertashram@gmail.com
טלפון:052-5999757
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים