דף הבית פעילויות כנס לחוות את האחד- שושנת הגליל

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

כנס לחוות את האחד- שושנת הגליל

הוספת תוכן לאתר
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
11/11/2011   אזור: צפון
היכל שושנת הגליל

הזמנה לכנס "לחוות את האחד" ב-11.11.11

הנכם מוזמנים להשתתף ביום ששי ה-11.11.11 ביצירה של כנס ייחודי שייקרא "לחוות את האחד". יחד ניצור שיח חווייתי חדש ומופלא בין פמליא של מעלה ופמליא של מטה שיבטא את האור המאחד את כולנו. "אור מעבר לדתות". הכנס, שהוא מעין הכנה לקראת 2012 הכנס, יתחיל בשעה 10:00 ויסתיים בשעה 17:00 בשדה החיטים בחוקוק. נפגשים ב-09:30 בבית של נעמי ומשם יוצאים בשיירה לשדה.

מה בתוכנית?

נתחבר לאנרגיות המרפאות והמיוחדות של המקום שמהווה את אחד השערים החשובים בפלנטה. שם גם יקום ההיכל העתידי לכל העמים 'והאקדמיה הבין גלקטית לריפוי והתמרה.' בשעה 11.11.11 תתחיל פעילות רוחנית המשולבת בשירה נגינה תנועה ומדיטציה. ונעביר מסר חדש. משם נזרום אל השיח הבין ממדי, לשאלות ולתשובות כאשר המתקשרות המייצגות את 'הפמליות של מעלה' הן לבנה שיאון וד"ר ליאורה בירנבאום. נצא להפסקת צהרים. נתחלק לקבוצות במעגלים קטנים ולאחר מכן אסיף, מחול ותפילה מסיימת.

מה להביא?

בגדים לבנים. מנה צמחונית לארוחה משותפת (גם לא דגים) וכלים אישיים כדי לא לזהם את הסביבה הזכה. מים. כסאות מתקפלים. 50 ₪ לכיסוי הוצאות. (נשכור סוכה מיוחדת ושירותים חימיים ועוד) וחשוב: להכין שאלות לפמליה של מעלה ולשלוח אותן לנעמי,noami8@bezeqint.net. מי שמעוניין בהסעה מהמרכז נא להירשם אצל נמרודי טל:7339922 050 וכדי "שתטעמו" מהרטט שנחווה נסו להיזכר בהתפעמות שחווינו במעמד הר סיני כאשר מתוך הדממה נצרב בתודעתנו שאלוהים ואדם חד המה. כי שם נחווה את הרגע המיוחד הזה של "אחדות". של תודעה משותפת שהולכת ונרקמת בין אל- אדם-אדמה שבה כולנו פועלים יחדיו 'כרשת אחת בשרות היקום והפלנטה'.מחבקים אתכם באהבה. מקווים ליצירה ייחודית משותפת. אנא אשרו בואכם.

נעמי באב"ד ומירי יפרח בשם הצוות המארגן.

טל של מירי:4710112 054.

המתקשרים ומנחי המעגלים בכנס

"לחוות את האחד"- ב11.11.11

מתקשרות במליאה

ד"ר ליאורה בירנבאום -היא ד"ר לפסיכולוגיה ומתקשרת בכירה שעוסקת בפסיכותרפיה, מחקר וכתיבה מעל 20 שנה. בשנים האחרונות חוקרת וכותבת על התפתחות הנשמה ודפוסי הקשר שלה עם האישיות האנושית. במקביל מעבירה מסרים עכשוויים ממועצת אלוהויות אותה היא מתקשרת.לבנה שיאון: מנחה קבוצות להתעלות רוחנית. מטפלת במגוון שיטות ריפוי אנרגטיות רוחניות . מלמדת את הקורס שהכתיב סנט ג'רמיין. מתקשרת את האל את תום, אימא אדמה ועוד.

מתקשרים ומנחי מעגלי השיח

צביקה פילצקי (בן אור) מטפל עם ישויות אור, מלאכים וחוצנים מנחה קבוצות מודעות, מתקשר את המלאך "גבריאל" את הישות "רוממה" וישויות אור נוספות. חבר השושנה 4 שנים מנחה בשפיים יחד עם חגית את הקבוצה השושנית "דרך הלב"חגית פפרו: מטפלת הוליסטית במגוון שיטות רוח-גופ-נפש. מנחה קבוצות מודעות. מורה לטארוט. תקשור והילינג. מתקשרת כעת את הישות "סולו" ואת " נשמת הבורא הקדום" חברה בשושנה ומנחה יחד עם צביקה את קבוצת "דרך הלב".שולה ישראלי: אוהבת את אלוהים קבלה ממנו תשובות לשאלותיה למרות חילוניותה. משוחחת עם האר"י הקדוש שהכתיב לה 2 ספרים. 'בשערים חדשים תבואו'. 'ושערי אמת'ד"ר עתליה קונלי: רופאת שיקום וכאב ופסיכולוגית רפואית.מומחית לבעיות עמוד השדרה והפרקים.

יועצת במרפאות כאב ומטפלת במו-ידיה בעזרתו המדהימה של "פועל" המנחה את "ידי הרנטגן"(כפי שהקולגות שלה מכנים) שלה.מנחה ומתקשרת בכאן ועכשיו,ג\נ\רוח- הדברים.מותיקי השושנה.שמואל רונן: מ'דרך-לב' מתקשר ומוסיקאי, מלמד נגינה אינטואיטיבית להטבת הביטוי הרגשי ולריפוי, מחבר הספר 'אופק בהיר'דפנה קורן: מ'דרך-לב' עוסקת בהילינג, פסיכותרפיה הוליסטית הנחיית קבוצות לימוד והוראת תאוסופיה.בריג'יט קשטן: פסיכולוגית קלינית בכירה ומטאפיסיקאית, מלחינה ושרה. מומחית לפסיכולוגיה טרספרסונלית (רוחנית) נותנת טיפולים, הרצאות, קורסים המובילים "מעבדות לחרות"ניבה גרבז: מתקשרת מגוון ישויות ברזילאיות, אוריאל ממלאכי עליון, העבודה נעשית דרך קלפים שונים קריסטלים מברזיל וטיפולים אנרגטיים.אלה גבאי: יוצרת "קלפי שיקופים להתבוננות פנימית" והספר "מדיטציה לכל סיטואציה", מנחה קבוצות, מתקשרת את משה רבינו מיוזמות "כנס קלפים ביצירה ישראלית" מקימת "מכון הליו"ם" מכון לפיתוח יצירתיות ועוצמה מתחדשת עם רונן שפירא.יעקב דקל – טייס קרב בעבר והיום מתרגם ומלמד את התורה הסופית. מנחה קבוצות רוחניות.עופרה בן שטרית- מורה רוחנית מתקשרת את ישוע ועוד רבים וטובים. מראיינת ברדיו ומנחה מדיטציות.שלומית זקן – מדריכה הוליסטית ומטפלת רב תחומית. הילרית ומתקשרת את, אל יהוה, אל אלינוס, מטטרון המלאך, רבי שמעון בר יוחאי האינטילגנציה הקוסמית, תודעת העל, ישוע , בודהה ועוד.

אילנה בהט – מורה רוחנית לעיצוב תודעת האחד. מתקשרת, מטפלת אנרגטית-קארמטית, ומפתחת שיטת "הילינג אור הנשמה"

מירי אסט: מרפאה בעזרת חוצנים. טראנס מדיום. מעבירה סדנאות בנושא יעוד אישי, מדיטציה, גלגוליםגיליה זלינגר טואג- חונכת ומורת דרך להתמרה אישית, ריפוי והעצמה דרך אהבה ומודעות. דולה ומורה לחוכמת המאיה.

פרטים נוספים:
שם הפעילות:כנס לחוות את האחד- שושנת הגליל
אזור:צפון
תאריכים:11/11/2011 - 11/11/2011
דוא"ל:nlpmiri@gmail.com
טלפון:0544710112
פעילות הבאה
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים