דף הבית מאמרים ריפוי הקארמה וכח ה KQ Force

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

ריפוי הקארמה וכח ה KQ Force / גיא יגיש אלטר

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
יגישהמטרה העיקרית של KQ Force היא אחת: לשנות לטובה את הקארמה שלכם. אם רק נבין איך עובד "הבנק הקארמתי" שלנו נוכל לחיות חיים טובים הרבה יותר.

KQ הם ראשי התיבות של Karma Quatient כלומר מאגר מנת הקארמה. בבסיס שיטת הריפוי מונחת התפיסה שאנו יוצרים לעצמנו קארמה בכל רגע ורגע והיא נצברת במאגר "בנק קארמתי" הנאגר במערכת ההילות והצ'אקרות של האדם. מחשבון הבנק הזה מועברות אלינו תוצאות הקארמה שמשפיעות על מהלך חיינו. התוצאות נשלפות מחשבון הבנק הקארמתי בהתאם לפעולות העבר שלנו. הן יכולות להיות פיסות קארמה "טובות", "רעות" או "מופלאות". מה שחשוב הוא שאנו יכולים לשנות את מאגר הגורל הנוכחי על ידי ריפוי ומחיקה של בנק הגורל

דתות העולם מלמדות את מאמיניהן לקחת את גורלם, או את הקארמה שלהם בידיהם, אבל הדבר עלול לקחת זמן רב - שנים רבות או אפילו מחזורי חיים רבים. כוח ה-KQ נועד לפתוח חלון הזדמנויות לשינוי, כאן ועכשיו.

כח KQ היא שיטת ריפוי מיסטית שהתגלתה מחדש על ידי בני הזוג נירולה שעובדים איתה החל מראשית שנות ה-80 של המאה הקודמת. זוהי אנרגיה שמשפרת ומשנה את המאזן הקארמתי הקיים של האדם וכתוצאה מכך משנה ומשפרת את התנסויות החיים. בני הזוג נירולה הם הילרים שחקרו כיצד כוח ה-KQ פועל ופיתחו שיטה לריפוי קארמתי שאותה הם מלמדים בעולם כולו. השינוי מתחולל כאשר האדם מתחבר אל הכוח באמצעות חניכה אישית מהמרפאים. כאשר האדם מחובר אל הכוח הוא יכול לעזור לעצמו ולזולתו, הוא יכול ליצור איזון והרמוניה באירועי החיים. אל הכוח יכול להתחבר כל אחד בעל רצון לשינוי.

על ידי השתתפות בסמינרים של השיטה, ניתן להביא לשינוי רדיקלי בגורל האדם. השינוי מורגש בכול תחומי החיים: בריאות גופנית ונפשית, מערכות יחסים, קריירה וכספים ומהווה ריפוי אולטימטיבי למסלול הנשמה ולתיקונה השלם והסופי.

למעשה בכל פעולה אנו יוצרים חוב גורלי - ממש כמו פעולות בכרטיס האשראי אותן יצרנו בעצמנו. חובות הגורל מופיעים בחיינו כמעין "שליחי גורל" באמצעות מצבים, אירועים ואנשים ובאים להעניק לנו את מגוון הצבעים והטעמים שבחרנו בעברנו הרחוק. על מנת להתמודד עם שליחי הגורל הללו עלינו להכיר את חוקי המשחק של משפחת הגורל. אם נדע איך לשחק נוכל למשוך אלינו קארמה טובה ולהרחיק את הרעה.

כולנו יודעים שפעולות חיוביות ומחשבות חיוביות מושכות קארמה טובה. אבל השיטה מציעה יותר מכך.

כוח ה-KQ הוא העצמה רוחנית שמאפשרת למחוק "חובות" קארמתיים. בשונה משיטות אחרות, ה-KQ Force עובדת לרפא את הגורל מהשורש עצמו. כוח ה- KQ חונך את האדם לריפוי ב-19 צ'אקרות עיקריות: מתחת לכפות הרגליים ועד לכתר בראש ומעבר לו. כך מאגר הגורל השלילי מופחת באופן דרמטי ומתקבל ריפוי עמוק ושלם. שיטת ה-KQ Force מעניקה יכולת גבוהה לרפא ולהעשיר את גורלנו. ברייקי לדוגמה נחנכות ארבע הצ'אקרות העליונות בלבד.

סיפור לדוגמא:
בחור שהכרתי עבד בחברת מחשבים כמקדם מכירות.
יום אחד הוא התקשר אליי עצוב ונסער , ואמר לי שבכוונתו להתפטר כי אינו יכול לסבול יותר את ה"הצקות" של הבוס , כהגדרתו , והוא לא מצליח למכור. הוא יצר יקום של "חוסר" , יקום של "הצקה" , או בפשטות יקום אישי של מציאות של סבל. מתוקף היותי מרפא קארמתי , ביקשתי ממנו שימתין עם ההחלטה לעזוב , ובינתיים תיעלתי עבורו אנרגית ריפוי רוחנית המסוגלת לחתוך את העבותות של חבלי היצירה של הפעולות שלנו ( זהו כוח ה KQ והסבר לגביו יגיע מייד). כעבור רבע שעה , שוחחתי עימו בשנית. הוא סיפר כי "פתאום" , התחילו מכירות והכול נראה ורוד יותר , וה"לחץ" מהבוס , כבר לא נראה נורא כל כך. מה שקרה הוא ,שהוא יצר את הקארמה של חוסר ,אך עדיין השאיר מקום לשינוי והתקשר לבקש עזרה. אני תיעלתי עבורו אנרגיות ריפוי שמסוגלות לעבוד "מעל" לחוקי הקארמה וליצור סופר קארמה , קארמה רוחנית שמשחררת את חוסר האונים ויוצרת מרחב למשהוא "טוב" יותר להתרחש. לסיום הסיפור אומר כי , יומיים לאחר מכן הבוס שלו פוטר (המנהלים "פתאום" ראו בצורה ברורה את חוסרי הניהול שלו , שלא נחשפו עד כה ) .הוא קודם בתפקיד לאחר שזיהו את הפוטנציאל שלו , ונפתח לו למעשה נתיב חדש של הזדמנויות.

פועל כאן כח חזק יותר ומשמעותי לריפוי הגורל.לאחר שניים עשר שנים של עבודה רוחנית אישית , אני מוצא כי ההעשרה הזאת פשוט מדהימה וישימה לחיי היום יום.

לפרטים והרשמה לסדנאות 717980 0544

מאת:גיא יגיש אלטר  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:http://alter.guy.googlepages.com/
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים