דף הבית מאמרים מהי אורה-סומה?

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

מהי אורה-סומה? / לינור פלד

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
בקבוקים1רפוי ואיזון בצבעים מוכר וידוע מזה אלפי שנים. 500 שנה לפני הספירה, פיתגורס עשה שימוש בצבעים לצרכי רפוי. במצרים וביוון העתיקה, בהודו ובסין השתמשו בצבעים לצרכי רפוי, משיכת בני-זוג והתרוממות רוח. כוחם המרפא של תדרי הצבעים מוזכר גם בקבלה.

אורה - סומה
אורה-סומה היא שיטה לאבחון ואיזון בצבעים, שהגיעה לעולם לפני כחצי יובל על ידי
וויקי דבורה וול, בת למשפחה אורתודוכסית באנגליה, אשר הייתה רוקחת ומרפאה טבעית במשך כ-40 שנה והקדישה את חייה לעזרה לזולת. משמעות האורה-סומה - גוף מואר בסנסקריט (שפה הודית עתיקה). הכוונה, שאנו בני האדם, מורכבים מגוף פיזי ומאור, הקיים בתוכנו ומסביבנו. כשוויקי קיבלה את השיטה, היא הייתה עיוורת, לכן אורה-סומה הינה גם אור ה' לעיוור, דהיינו, זו שיטה שבאה לתת את אור ה' לכל אותם "עיוורים" שלא רואים את האור והיופי בתוכם ובדרכם.

לכל צבע יש תדר, שהינו אורך גל, המשפיע עלינו, הרבה מעבר למה שאנו מודעים.
הראשון בסקאלת הצבעים הינו הצבע האדום, בעל התדר הממריץ והמעורר ביותר. האחרון בסקאלת הצבעים הנראית לעין, הינו הסגול, בעל התדר המרגיע ביותר. כל צבע מכיל מסרים ומשמעויות ויש לו השפעה רבה מעבר להיותו ממריץ או מרגיע. צבעים משפיעים על הגוף הפיזי ועל הגופים העדינים יותר שלנו, כמו הגוף האתרי והגוף האסטראלי. אורה-סומה היא שיטה עוקפת שכל, אשר משפיעה על כל הרמות שבנו: הרוחנית, המנטאלית-חשיבתית, הרגשית והאנרגטית-פיזית. אין צורך להאמין בהשפעתה על מנת שהיא תתחולל. זו אינה תרופה, אלא דרך המשנה את התובנות ומאפשרת תודעה חדשה. השיטה ממשיכה לצמוח ולהתפתח, היא נלמדת באקדמיה לאורה-סומה באנגליה, אשר מפיצה אותה בהצלחה רבה בכל העולם. העבודה באורה-סומה מתבצעת על ידי אבחונים אישיים ושימוש בבקבוקים טיפוליים. האבחון מעצים את האדם ומאתר את הקושי. בקבוקי הצבע הטיפוליים מכילים צמחי מרפא ושמנים אתריים, הפועלים בתאום עם תדרי הצבעים שנבחרו באבחון ומטרתם לטפל בקושי ולאפשר איזון וריפוי.

כיצד מתבצע האבחון?
למעלה ממאה בקבוקים מרהיבים וכפולי צבע יונחו לפניך. באופן טבעי, כל אחד מאיתנו נמשך לשילובים שונים. לאחר שבחרת ארבעה בקבוקים, אלו שאהבת ביותר, ניתן יהיה לראות כיצד משתקף בהם, המסע הפנימי שלך – מסע חייך.
בהתאם לצבעים הנבחרים ועל פי המסרים של שפת הצבע, נוכל לפענח יחד, את יעוד חייך והדרך למימושו. נגלה מהם הכישרונות, העוצמות והפוטנציאל שבך. נלמד על האתגרים שעליך לעבור, מהם המעצורים שהיית רוצה ויכול לשחרר, ולאן באמת ברצונך להגיע?
איך מתבצע הטיפול?
הטיפול מתבצע ב-3 רמות: בגוף הפיזי, בגוף האתרי ובגוף האסטראלי. בכל הרמות השימוש הוא באמצעות בקבוקים המיוצרים באנגליה בנוסחה סודית.

בגוף הפיזי השימוש הינו בבקבוקי האיזון המדהימים ביופיים, איתם מתבצע האבחון. הבקבוקים מכילים: צמחי מרפא ושמנים אתריים, יחד עם תדרים של צבע, מינרלים וקריסטלים, כולם חומרים מהטבע. בקבוקי האיזון מכילים שתי שכבות צבע, העליונה שומנית ומייצגת את רמת המודעות ושכבת הצבע התחתונה הינה מימית וקשורה לתת-מודע. הטיפול מתבצע על ידי שימוש באחד מהבקבוקים שנבחרו. בעת השימוש בבקבוק, ישתלבו תדרי הצבע והצמחים עם הגוף ויצרו איזון, שחרור חסימות ודפוסים. את השמן בבקבוק הטיפולי מערבבים ומורחים על הגוף, בהתאם לצבעים ולמערכת הצ'קרות ועל פי מה שהתגלה באבחון. בקבוקי האיזון פועלים על ידי תהודה סימפתטית, עיקרון לפיו תהודה חיצונית מגרה תהודה פנימית דומה, בדומה לדרך בה פועלות ההומיאופתיה ופרחי בך. השימוש בבקבוק האיזון מתאים לכל האוכלוסייה כולל ילדים ותינוקות ואף מומלץ לנשים בהריון.

הטיפול בגוף האתרי, אשר הינו השדה האלקטרו-מגנטי הנמצא כ- 3-5 ס"מ בסמוך לגוף הפיזי, מתבצע באמצעות בקבוקי הפומנדרים, בעלי הריחות הנפלאים. הפומנדרים המכילים אנרגיות של צמחים, צבעים, מינרלים וקריסטלים, אשר עובדים ברמה עמוקה יותר. מטרתם להגן אנרגטית מהשפעות לא רצויות, לטהר ולעזור להתמקד. הפומנדר מחבר אותנו למהות ולאני העצמי שבנו. שימוש בפומנדרים מתאים לכל האוכלוסייה כולל ילדים. מתאים לאנשים רגישים ולמטפלים, אשר נוטים "לספוג" אנרגיות מהסביבה. אנשים רבים מציינים תחושה של רוגע ונינוחות. הפומנדרים טובים להעצמה של מדיטציה, לראיית צבעים ועוד. קיימים 15 בקבוקים, כל אחד בצבע שונה, המכיל במיוחד את התדר של הצבע הנבחר.

טיפול אנרגטי - בקבוקי הפומנדר מתאימים לטיפול אנרגטי, אשר מתבצע על ידי המטפל ומטרתו ליצור איזון, ניקוי ושחרור חסימות מהשדה האלקטרו-מגנטי. אנשים רבים חשים תחושות של חום, נינוחות, אהבה, זרימה ואושר פנימי. יש הרואים צבעים ואור.

הטיפול בגוף האסטראלי, הנמצא כ-30 ס"מ מהגוף והלאה, מתבצע בבקבוקי
הקווינט-אסנס - תמציות המסטרים. הקווינט-אסנט מכילים 49 אנרגיות של תמציות צמחים, פרחים, צבע, מינרלים וקריסטלים. מטרתם לזמן ולעורר אנרגיות מעודנות יותר אלינו ומתוכנו. הקווינט-אסנס מייצגים איכויות של ישויות מסטרים, בעלי איכויות התואמות לצבע הנבחר. לכל בקבוק יש מסטר אליו הוא מתייחס, אשר מהווה כלי לקבלת אינפורמציה רוחנית. הם מאפשרים הזדמנות להגביר מודעות ולהתחבר למורה הפנימי שבנו, להגביר זרימה של אנרגיה ולהעצים מדיטציה עמוקה. קיימים 15 בקבוקי קווינט-אסנס.
לינור פלד-מאבחנת בצבעים בשיטת אורה-סומה ומאמנת הוליסטית
מאת:לינור פלד   
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:Http://www.ornegohot.co.il
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים