דף הבית מאמרים נשימות טנטריות

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

נשימות טנטריות / נירוואן עימנואל לב

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
שילוב בין שניים מהעולמות העוצמתיים ביותר בעולם התרפיה והמודעות- ריברינג וטנטרה

אנרגיית החיים שלנו היא אותה אנרגיה שנולדנו איתה, ובמהלך תקופות חיינו השונות, הלכה וקפאה בתוך גופינו, הפיזיים והנפשיים. כל התניות החברה שבה גדלנו (אסור לכעוס, אסור לצעוק, אסור לשמוח, אסור להתענג מינית, אסור להיות באמת מאושרים ושמחים) כל הטראומות שחווינו בחיינו, החל מתקופת העוברות (כל המתחים, לחצים, חרדות, פחדים, כעסים ושאר אנרגיות שאמנו חוותה, עברו ישירות לתאי גופנו הפעוט ללא שום הגנה) הלידה עצמה (שאצל רובנו נחוותה כטראומה עצומה מחמת חוסר מודעות של הורינו והממסד הרפואי) כל הסירובים שקיבלנו, כל ההעלבויות, הפגיעות, האהבה עם תנאים שקיבלנו, חוסר ההבנה של צרכינו, כל הדרכים המעוותות בהן למדנו שצריך להתנהג בשביל שיקבלו אותנו ויתנו לנו אהבה, כל אכזבות החיים, כל הנטישות, הבגידות, העוול ואי הצדק שחווינו בחיים, יצרו אצל רובנו מצב שבו רב חיינו עוברים עלינו בחיים דרך המיינד (מחשבות ורגשות שליליים באופן מודע או לא מודע).

שכחנו את אומנות ההוויה, היכולת לחיות בתוך הגוף שלנו, היכולת לחיות ברגע ההווה, היכולת ליצור את חיינו בצורה מטיבה ומאושרת, איבדנו את הקול האותנטי שלנו, ואנחנו מקשיבים למיינד המותנה שלנו, שחווה את זיכרונות, פגיעות ופחדי העבר.

בשביל להתחיל לרפא ולשחרר את עצמנו מבתי הכלא שבנינו לעצמנו אנחנו צריכים רצון ואנרגיית חיים. כח רצון ונחישות בלבד לא יכולים להספיק כדי לשחרר את הפגיעות שיושבות בגופינו הפיזיים והנפשיים (הגוף שלנו הוא כמו מחשב, הוא זוכר בזיכרון התאי את כל חוויות העבר, וטראומות חזקות אפילו נכנסות לתוך הDNA שלנו). על-מנת לעשות את השינוי הזה בחיינו, עלינו לגייס אומץ לב ואנרגיית חיים. האנרגיות העוצמתיות ביותר שיכולות לעזור לנו לפתוח ולשחרר את חסימותינו הינן למרבה השמחה הפשוטות והזמינות לנו ביותר- הנשימה שלנו והאנרגיה המינית שלנו. על-ידי תרגילים שונים בנשימות כמו ריברסינג, ביו-אנרגיה, נשימות כח, נשימות דרקון, ונשימות מכוונות, נוכל לשחרר את האזורים והמקומות בגופינו שאוצרים את התקיעויות שלנו, ולהתחיל לעבוד עם אנרגיית החיים שלנו.

באמצעות האנרגיה המינית שלנו, בשימוש נכון, אנו יכולים להניע את כל האנרגיות התקועות בגוף שלנו, לשחררן, לפתוח את הלב שלנו, ולהשתמש באנרגיה הזו להשראה ויצירתיות, וניתוב של חיינו למקום הראוי להם- שמחה, שלווה, חופש, אהבה, ופשטות שופעת.

בנשימות טנטריות, על-ידי שימוש בכלי הנשימה וכלי הטנטרה, וכלים נוספים מעולמות הביו-אנרגיה ותרפיית הילד הפנימי, כמו גם מעולמות ההילינג והקבלה, ניתן לפתוח את עצמנו ולגלות את עוצמתנו האמיתית, וכיצד ליישם כלים אלו בחיי היומיום שלנו. ניתן ללמד איך להשתמש באנרגיה המינית שלנו בתוך מעשה האהבה, ואיך אפשר להפוך את חיי הסקס שלנו, ממרדף קצר אחרי אורגזמות מקומיות (אברי המין) אל כלי עוצמתי של מעשה אהבה נשגב, מלא באינטימיות, בצמיחה ובהעלאת האנרגיה המינית שלנו במעלה הגוף, בשביל לפתוח את הלב שלנו, ואח"כ לפתוח את מרכזנו הרוחניים (גרון, עין שלישית וצ'אקרת הכתר) וכך ללמד את גופינו מחדש ללמוד להכיל את האנרגיה המינית שלנו, מלווה בנשימה, ולחוות עונג עילאי בכל הגוף, לאורך שעות, אם נרצה.


תהליך זה של מעשה האהבה הינו כלי מופלא למודעות, מדיטציה, וחווית האלוהות שבתוכנו.

נירוואן עימנואל לב- חי טנטרה ומקדש את מעשה האהבה משנת 1997, ריברסר, תרפיסט, הילר, מנחה סדנאות טנטרה, שפע, נשימות ותטא הילינג. מנחה מעגלי שירה מקודשת, ואבא לשני ילדים מופלאים.


http://www.thetahealing.co.il/

מאת:נירוואן עימנואל לב  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:http://www.thetahealing.co.il/
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים