דף הבית מאמרים מסע אסטרלי - משמעות ממדי הנשמה שלנו

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

מסע אסטרלי - משמעות ממדי הנשמה שלנו / דפנה ביסמוט - מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
פרפרים - מסע הנשמה - שחזור גלגולים חלומותבס"ד


מהו מסע אסטרלי של נשמה?מתי מסע זה מתרחש?

מבוא


הנשמה הפיזית הנה רסיס של הנשמה גלובלית. מסע אסטרלי הנו תהליך שבו הנשמה הפיזית מתחברת לנשמה הגבוהה האם שנמצאת בעולם הנשמות. הנשמה הפיזית עוברת בתהליך זה את המרחב האנרגטי של הגוף הפיזי למרחב אנרגטי שונה. המרחב האנרגטי האחר הוא מימד ששונה מהמימד שאנחנו מורגלים אליו .זהו מימד שבו חיות ישויות אור, נשמות שעברו מהעולם והנשמה הגלבולית של כל אדם. בתהליך זה הנשמה עוברת מהמימד הפיזי למימד של נשמות ומקבלת מסרים והשלמה של תכנים שהיא זקוקה להם בחיים הללו.

אנחנו חיים ביקום שמצב האנרגיה בו היא גוף ונשמה ביחד. הנשמה היא אנרגיה אחרת המהווה תוספת לגוף שבלעדיה אין לגוף חיים. הנשמה מגיעה מיקום אחר כדי לייצר כאן חיים חדשים ובכדי ללמוד. הדרך שבה הנשמה מזינה את עצמה היא בחזרה "ליקום הנשמות". החזרה ליקום זה מתבצעת רק וכאשר הגוף מאפשר זאת כאשר התהליך יכול לקרות הן במצב חלימה והן בזמן ערות.

במאמר זה אני מביאה דוגמאות לחלומות שמהווים מסע אסטרלי של הנשמה וכן דוגמאות למסעות אילו במצב עירות.

מסע אסטרלי:

מהי הסיבה לכך שהנשמה זקוקה להשלמות?


מאחר והנשמה הפיזית קיימת בתוך גוף פיזי גשמי ההחלטות שלה כנשמה מתבצעות למעלה כנשמה. רק לאחר שהנשמה עלתה וקיבלה עזרה מהנשמה הגלובלית שלה הדברים מתבצעים ברמה הפיזית. לבחירה בחיינו קודם תהליך של הבנות ולמידה של הנשמה בעולם הנשמות.

הנשמה בגוף הפיזי מחוברת לאורך כל חייה בגוף לנשמה הגלובלית. הנשמה הגלובלית מהווה מקום אסיסף שאליו מגיעות ונאספות כל אותן רסיסי נשמות מהעבר. לאותו בית נאספים במאגר התובנות כל "המסקנות" שהסיקו רסיסי הנשמות בצורות החיים שלהם כבני אדם ובין הגלגולים (בתהליך שלאחר המוות שבו הנשמה חווה ולומדת). מטרת הנשמה בגוף הפיזי הנה לתקן את כל "הצלקות הנשמתיות" שנשארו פתוחות ולא מובנות. האישור לסיום התיקון מתקבל משליחיו של הקדוש ברוך הוא שנמצאים בעולם הנשמות כמדריכים. האישור מתקבל רק לאחר המוות שבו הנשמה לא שוכנת בגוף.


הנשמה היא אנרגיה שבאה מלמעלה ומניעה את האדם למימוש ייעודו בחיים מה שמחבר את הנשמה לגוף הוא הגוף ההאסטרלי שחווה את החיים בצורה רגשית. (הגוף מורכב מ-7- גופים שונים שאחד מהם הוא הגוף האסטרלי)

חלומות שמהווים מסע אסטרלי:

חלומות המובאים להלן נלקחו מפורום החלומות שאני מנהלת שהנכם מוזמנים להשתתף בו גם כן.

"בחלומי הייתי מודעת לעובדה שאני ישנה אולם פיזית הרגשתי שגופי נשאב לכיוון מסוים. שמעתי רעש חזק וצעקות של אנשים כשאחד מהם בולט במיוחד היה אדם מבוגר שצועק...


נבהלתי וחזרתי חזרה וראיתי את עצמי מושכת את עצמי עם הידיים לכיוון חזרה למיטה שלי...


ואז שוב הרגשתי בשנית את השאיבה לאותו כיוון ואמרתי לעצמי שאני אמשך לכיוון הזה הפעם רק לאט יותר.. החזקתי במיטה והחלקתי לאט יותר ושוב שמעתי את הצעקות וחזרתי חזרה..


ואז חשבתי על מישהו שמאוד התגעגעתי אליו ושוב נמשכתי לכיוון ההוא והפעם נתתי לעצמי לזרום ולא שמעתי צעקות ...ראיתי את עצמי שוב על המיטה שלי כשלצידי האדם שהתגעגעתי איליו.. הוא אמר לי שהוא אוהב אותי והייתה לי הרגשה של רוגע ואז התעוררתי."

פירוש החלום:


החלום מתאר את תהליך מסע האסטרלי שמתאפיין במודעות ההפרדה בין הגוף לנשמה. קיימת התנהלות מקבילית בין העולם הפיזי לעולם הנשמות. מאחר והנשמה מחוברת ברגע מסוים לשני מימדים – המימד הפיזי ולמימד הנשמות. כאשר הנשמה מגיעה לעולם הנשמות היא חווה צבעים, קולות ותובנות. תהליך השאיבה לעולם הפיזי מתרחש כשהנשמה מזהה שתהליך התובנות הסתיים ואז עליה לחזור. החזרה מתאפיינת בהבנה שהגוף שכאן הוא שלה, המיטה שלה והאדם שלידה זקוק לה ואוהב אותה. הרבה חולמים מתארים את תהליך החזרה כנפילה מהמיטה, מצב שבו הגוף כמחושמל והתעוררות מהירה.


"חלמתי בלילה חלום מוזר שאני עפה באוויר ונעים לי מאוד ואני מרגישה שאני עפה ממקום למקום. לא הבנתי את השם שנתנה לי הסביבה שהסתכלה על תהליך הריחוף שלי בפליאה...כאילו איך אני עפה ומשום מה קראו לי "חמאת הזהב" אין לי מושג מה השם הזה אומר"


פירוש החלום:


בחלום זה מתואר התהליך כריחוף כתחושה שהנשמה בדר"כ מכירה מעולם הנשמות. יכולת התעופה מקנה לנשמה יכולה להיות בכל מקום ביקום בזמן שהיא בוחרת. השם חמאת זהב הוא שמה בעולם הנשמות ומלמד על עוצמת הנשמה שיש בה אור שמרפא ויכולת זרימה. מהחלום ניתן להבין שהחולמת היא אדם רוחני ומטפל באחרים.
"ישנתי ליד בן זוגי וחלמתי שהוא חונק אותי מאחורה חזק והכול מציאותי אני רואה ומרגישה הכול ואם הוא היה ממשיך עוד קצת הייתי נחנקת למוות. התעוררתי ונרדמתי שוב והרגשתי שגופי משתתק ומרחפת מעליי צללית לבנה"


פירוש החלום:


החולמת מתארת את התהליך כמצב של חנק כאשר הנשמה עוברת למימד הנשמות התחושה היא חוסר אויר. התחושה מוכרת למטופלים ותלמידים שבפעם הראשונה חווים יציאה מהגוף ומהווה התנגדות הגוף הפיזי לתהליך שמביא לתחושת המחנק. כשההתנגדות נעלמת והנשמה הפיזית עולה לתדר הנשמות, חשים ברוגע, חוסר תנועה-שיתוק ומסוגלים לראות את הגוף מלמעלה. הצללית הלבנה הנה הנשמה עצמה שמרחפת מעל הגוף. השיתוק שהגוף עובר ברמה פיזיולוגית נוצר בעקבות מעבר האנרגיה בגוף לתדר שונה מהגוף הפיזי. ההבדל בין התדרים יוצר תחושה של שיתוק. הנשמה חוזרת לגוף והגוף חוזר לפעולתו הרגילה.

מצבים שבהם הנשמה יוצאת מהגוף:

בזמן ערות

תהליך שיכול להתרחש בזמן מדיטציה או בזמן תקשור. בתהליך המדיטציה האדם חש בגוף תחושות של התרוקנות, רגיעה ופתיחות המאפשרים לו להתחבר למסרים.


ישנם מתקשרים שעושים את פעילות התקשור שהגוף מנותק מהנשמה במצב טראנס. נשמתם יוצאת מהגוף ומשוטטת בהסכמת המתקשר עצמו. הנשמה משוטטת ביקום שלנו או ברבדים אחרים. בזמן התהליך המתקשר מעביר מסרים שהוא רואה/שומע. המתקשר יכול להגיע לאדם מסוים שחי בעולמנו לדוגמא בניו-יורק ולספר מה הוא עושה ומה המסר שלו. לאחר שהמתקשר חוזר לעצמו הוא שוכח את כל מה שהוא אמר ומסר.

רצוי ליישם מספר כללים:

רצוי להגביל את השהייה מחוץ לגוף (המתקשר יודע מה הזמן המותר לו) אחרת החזרה תהיה קשה מאוד לנשמה והנשמה עלולה לחזור בחלקה לגוף. מצב מסוכן ללא ביצוע ביקורת עצמית.


על המתקשר להתכוונן נכון עם הגנות נכונות ולבקש מההדרכות שלו שילוו אותו. גם מהסיבה הקודמת שהוזכרה וגם כדי שלא "ידבקו" בו רסיסי נשמות אחרות.

במצב של שינה וחלימה:

"יציאה מהגוף" הינו תהליך שהנשמה מכירה ומתבצע בשינה בזמן החלום. במצב השינה הגוף בתרדמת ולא מתנגד לנשמה ואין למוח מגבלות של זמן ומרחב . לכן חלום של יציאה מהגוף מתאר תהליך אשר האדם חש. בזמן העלייה לעולם הנשמות הגוף מרגיש את העלייה, את השוני בין העולמות וכמו כן לפני שהנשמה חוזרת האדם מרגיש את שלבי החזרה.

להלן התחושות שאדם חש במצב שינה:


• בשלב העלייה והחזרה לגוף ישנו תהליך של שאיבה מהגוף. תחושת השאיבה מזכירה לגוף שהנשמה עולה למעלה.


• תחושת הזרות חשובה לשלב החזר וזו קריאת הגוף לנשמה לחזור חזרה.


• הנשמה מכירה את הסביבה שאליה היא עולה והיא יכולה אף לשמוע קולות .


• בתהליך החלום אנו פוגשים ישויות המהוות מדריכות של החולם בחייו.


• " חזרה למיטה שלנו" ישנה מלחמה מדומה בין הגוף לנשמה. הגוף חושש לאבד את הנשמה ולמות ולכן ישנם תחושות בגוף של מאבק עד לכניסה הנשמה בשנית לגוף ואז מגיעה ההתעוררות. אחד הכלים לחזרה הוא להיזכר באדם שאני מכיר ואוהב


• הגדרת שם הנשמה ביקום הנשמות כגון "חמאת זהב" שזה שמה של הנשמה למעלה או שם של הקבוצה שאליה היא שייכת למעלה.

לסיכום מסע אסטרלי:

מרביתנו חלמנו על מצבי יציאה מהגוף אולם לא כולנו זוכרים מה היה בחלום זה. מסע אסטרלי הנו תהליך טבעי של הנשמה על מנת לקבל תובנות נוספות מיקומים אחרים.


היו מודעים בחלום למצבים של ריחוף ותהנו ממסע אסטרלי שבסופו של תהליך יגרום לתובנות חדשות בחייכם.
מעט על דפנה ושיטות הטיפול שלה

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

נייד: 054-4515930


אימייל" dafnabis@walla.co.il


אתר פרפרים המרחב רוחני תקשור סדנאות חלומות הילינג שחזור גלגולים קריסטלים


http://www.parpareem.comמאת:דפנה ביסמוט - מטפלת הוליסטית ומדריכה רוחנית  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:http://www.parpareem.com/index.php?option=com_content&view=article&id=145&Itemid=193
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים