דף הבית מאמרים טיפול – מסר בתקשור מעולם הנשמות

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

טיפול – מסר בתקשור מעולם הנשמות / דפנה ביסמוט

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
דפנה פרפריםבס"ד

טיפול – מסר בתקשור מעולם הנשמות:
מבוא:

טיפולים הוליסטיים לעיתים מהווים חוויות מדהימות מעשירות לעולמם הרוחני של המטפלים והמדריכים הרוחניים שעולים בעקבות כך ברמות הרוחניות. כמטפלת הוליסטית מתקשרת ומדריכה רוחנית המטפלת במגוון שיטות כגון שחזור גלגולים קריסטלים לעיתים טיפולים מסוימים נחקקים בתודעתי בגלל יכולתם לחדש עבורי דברים ולעיתים מבארים עולמות נסתרים.
מדובר בטיפול בניסיון לשפר את תחושת הדיכאון של מטופלת עקב פרידה מכוונת שהיא עשתה מאדם אהוב. בזמן הטיפולים אני מתחברת לתת המודע של המטופל על מנת לקבל מסרים כאשר תת המודע של המבקש עזרה הנו אחד המקורות שלי לקבל מסרים דרך תקשור.

קבלת מסרים:
המסרים עבורי מתקבלים מממספר מקורות. מקורות אלו מובילים אותי לאורך כל הטיפול והתקשור ובסיומו של הטיפול נמסרים לי המסרים הנכונים ורק אז אני מבקשת את האדם לחזור לכאן ולעכשיו.
• מתת מודע ומהדרכות של המטופל-האני העצמי הגבוה שלו
• מההדרכות שלי
• מנשמות שהיו קשורות למטופל בחייו או בעולם שמעבר
• מצדיקים שמלווים אותי בעזרה למטופל

בתחילת הטיפול המדובר חשתי שהנשמה עולה מתוך מסגרת חומה הדומה לקבר. ממסגרת הקבר הייתה יציאה למעלה לפתח מואר ודרך פתח זה הנשמה נכנסה למערה לבנה מלאה באנרגיות טובות. הרגשתי שבתוך המערה נמצא הצדיק שמעון בר יוחאי ז"ל שקרה לה לבוא אליו. הצדיק תפס את כף ידה הימנית ומחק את כל הקווים ביד ואמר שכל מה שהיה נגמר ושייך לעבר. הוא סימן קווים חדשים בקו הגורל וביקש ממנה להסתכל לתוך נקודה בתוך הקו. אני ראיתי אישה זקנה מאוד באה בימים. לאחר מכן הצדיק אמר "האישה הזקנה זו את - יהיו לך ילדים נוספים משפחה גדולה ובעל שיאהב אותך". לאחר מכן ראיתי שהיא עומדת על קו זינוק כמו בריצה בצבע אדום וזהב. הצדיק ביקש ממנה לנסות לעבור את הקו. לאחר שהיא עברה ראיתי אותה במעין שביל לבן מתוחם בעננים מתקדמת למקום שבו היא עברה התכה וכל הגוף שלה נמס מחום ולאחר מכן יצאה במבנה גוף חדש. הצדיק אמר לה שכך יוכל הגוף להכיל נשמה שמתאימה לה. הצדיק ביקש ממנה להסתכל קדימה ואז ראיתיו נמצא ליד הזקנה. הוא ביקש ממנה לזכור להסתכל כל יום על השביל ולראות אותו בקצה השביל. הבנתי שזה הליווי שהיא זוכה לו מהצדיק.

הטיפול נתן לי את תובנות הבאות :
• לידה מחדש של מטופל בגוף חדש עם עתיד חדש.
• היא השיגה את יעדי הנשמה ומימשה את התיקון שלה ולכן כדי להמשיך בחייה הנשמה זקוקה למטרות חדשות מלמעלה.
• היעד של הנשמה היה להמשיך את חייה עם אותו אדם .לכן ראיתיה כזקנה.כאן אנחנו מבינים שהבחירה משנה את כווון חיינו אבל לא מבטלת אותו.
מאחר וכוח הבחירה הוא בידי האדם, החיים במציאות העכשווית ונתיב החיים למימוש היעד שונו. מה שגרם לסגירת המעגל בנוגע לאהוב שהיא עזבה. חוסר יכולת לסגור את הקשר גרם לה לחוש לא קיימת, לחוסר רצון לחיות מאחר וזה היה היעד העיקרי של הנשמה. הטיפול וההכוונה של הצדיק יעזרו לה להמשיך הלאה בחייה עם מטרות חדשות שאותן תקבל בהמשך.
• התהליך שהיא חוותה ועברה מתאים לאדם שחלף מהעולם. הקושי היה להסביר למטופלת שהיא הגיעה למוות פנימי ובעצם הייתה מעין "חי מת". במהלך התהליך וקבלת המסרים הבנתי את השלבים בתהליך המוות שהנשמה חווה לאחר יציאתה מהגוף.
תהליך עזיבת הנשמה מהגוף :
o מקור האור - הנשמה יוצאת מהגוף ועולה למקור האור (היציאה מהגוף מהקבר הוא תהליך חיבוט זהו תהליך סימבולי של יציאה המקבר ומתאר את המוות הפנימי של המטופל.היציאה היא לקראת חיים חדשים) העלייה למקור האור מוכר לנשמה מתהליכי מוות קודמים.
o שלב הגמר - הוא שלב ביניים שהנשמה נמצאת בו . הנשמה עוברת לשלב הבא רק כאשר היא מוכנה להמשיך הלאה למעלה ולהתנתק מהעולם שכאן. להבנתי היא נשארת במצב הביניים עד קץ השנה הראשונה מהמוות הפיזי. בתקופה זו הנשמה מסתובבת בשתי העולמות במקביל מאחר שקשה לה להבין או להשלים עם המוות . משמעות שלב הגמר הוא סיום השלב הבעייתי בחייה שיכל להסתיים במוות .מאחר והמטופלת הייתה בדיכאון חל ניתוק בין הנשמה לאנרגית החיים שקיימת בכל אדם. הניתוק יכול לגרום לחוסר רצון לחיות ולמוות פיזי.
o שלב ההתכה- שחרור מלא מהחיים שכאן ומהגוף. תהליך של התבוננות בכל העשייה שהייתה לנשמה בעולם העשייה. תהליך של תובנות ומסרים לגבי היעדים שהושגו. בכל שלב יש מעין השוואה בין המטרות למימוש היעדים אבל כשהנשמה מבינה היא מסוגלת להיפרד מהגוף ואז היא חשה משוחררת בעולם האמת. מכאן הלמידה משמשת לפעם הבאה בגלגול הבא.
משלב הזה הנשמה חשה :
? הנשמה קיבלה על עצמה דרך חיים חדשה ואנרגית חיים ומלמעלה כוונו אותה לחיים ולמימוש ייעודיה
? הנשמה רואה את כל הפאזל המורכב והשלם של עולם הנשמות
? הנשמה חשה את ההדרכות הגבוהות שמנחות אותה כולל הדרכות גבוהות מאוד של צדיקים
לסיכום:
למעשה תמצית הטיפול נובעת ביכולת לקשר בין המדריכים שלי למדריכים בעתיד של המטופל. היכולת של המטופל להבין דברים באמצעות קשר זה גורמת לו להפנים תובנות חדשות על מנת לנסות לפתוח בדרכי חיים חדשים. היכולת לקבל מסרים ולהעביר אותם בצורה שקופה למטופל הנה יכולת של ניסיון בעולם הרוחני שמאפשרת לטפל במגוון בעיות בחיי היום יום. לעיתים המסרים פשוטים ולעיתים מביאים עמם תובנות מעמיקות הן למטופל והן למדריך הרוחני המטפל.
המסרים מתקבלים בתהליך של תקשור ומהווים חלק קטן ואמצעי של תהליך התקשור.


מעט על דפנה ושיטות הטיפול שלה

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.

נייד: 054-4515930
אתר פרפרים המרחב רוחני תקשור סדנאות חלומות הילינג שחזור גלגולים קריסטלים


מאת:דפנה ביסמוט  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:Http://www.parpareem.com
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים