דף הבית מאמרים הסוד שבקוד הקיום – איך להפוך את הפנטזיה למציאות ?

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

הסוד שבקוד הקיום – איך להפוך את הפנטזיה למציאות ? / אורית פרי

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
הסוד שבקוד הקיום – איך להפוך את הפנטזיה למציאות ?

מיליונים צפו בסרט "הסוד". מיליונים קראו את הספר. אך שוב ושוב אנחנו פוגשים אנשים, מבין אותם מיליונים שקראו, או צפו, פעם, פעמיים, וגם עשרות פעמים, שאומרים "קראתי, הבנתי, ניסיתי לתרגל, ולמרות שאני מאמין בשיטה בכל ליבי – זה לא עובד עבורי".אז מה הסוד ? איך אפשר באמת לממש את כל מה שראינו ב"סוד"?

בסרט "הסוד" נאמר במפורש, שעל מנת ליצור כל מה שאנו מתאווים אליו בחיינו, עלינו להיות במתאם עם התדר של היקום.
מה זה "במתאם לתדר של היקום ?" זה משהו שנשאר נעלם וסתום עבור הצופים, ורובם ככולם מתעלמים מהמשפט הזה.
אם נתבונן בטבע סביבנו – יש בו קשרי גומלין מופלאים. הטבע, ללא מגע ידו של האדם, הוא בצמיחה מתמדת. לכל שיח, צמח, עץ יש תפקיד למלא והוא אכן ממלא אותו בצורה המיטבית.
הטבע סביבנו מתנהל מתוך שגשוג, חיות, שפע, חיוניות. ארבע עונות שנה, מינרלים, מחזור המים, יחסי גומלין בין החי לצומח, ומתאם מופלא בתוך עולם החי עצמו. כל המרכיבים קיימים שם בטבע, והאיזון המושלם הופר רק כשהאדם התערב בבריאה.
בדיוק כמו בטבע – לכל אחד ואחת מאיתנו יש תפקיד ייחודי בבריאה. אם נפעל בהתאם לתוכנית הקוסמית, ונמלא את תפקידנו הייחודי, גם מנת חלקנו תהיה שפע שגשוג וצמיחה.
אלא שאנחנו מתנהלים בעולם בחוסר ידיעה.
לנחל, לים, לעץ אין שאלות לגבי מי ומה הם. לעץ התאנה, לדוגמא, אין שיחות פנימיות על מי ומה הוא, ועל מה הוא בא להביא לעולם. יש לו בהירות מלאה, נטולת סימני שאלה, ולכן הוא יכול למלא את תפקידו נאמנה: לשלוח שורשים עמוק לאדמה, לפרוש ענפים כלפי מעלה ולצדדים, לתת צל, לגדל עלים יפהפיים ויצור פירות מתוקים – למלא בצורה מופלאה את התפקיד הייחודי שנועד לו בדיוק באותו אופן , ברגע שכל אחד מאיתנו יידע את קוד הקיום שלו, ולא יעסוק בשאלות עקרות ובחיפוש אינסופי – יוכל כל אחד מאיתנו לממש את תפקידו, להגשים את ייעודו, לתגמל את העולם במתנות הייחודיות שלו, וליהנות מהמתנות הייחודיות שבעלי קודי קיום אחרים מציעים לו.
זו המשמעות של "להיות במתאם עם התדר של היקום".קוד הקיום - הכלי שמאפשר לאדם להיות במתאם לתדר של היקום

כשאדם לומד ומבין מה קוד הקיום שלו, נוצרת לו בהירות באשר לתפקידו בעולם. הוא מפסיק להתיש את עצמו במלחמות פנימיות וחיצוניות, במאבקים להשיג, בהתלבטויות שווא, בתלונות ובהלקאה עצמית.
משלב זה כל האנרגיה האנושית, ממש כמו האנרגיה בטבע, מופנית לכיוון של יצירה פרודוקטיבית, שמביאה לצמיחה.
מתוך הבהירות החדשה שנוצרת , אנשים יודעים, אולי לראשונה בחייהם, לענות על השאלה הראשונה, שמציג בוב פרוקטור בסרט "הסוד": מהו הדבר שאתה באמת באמת רוצה ? what is it that you really really want ?
רק כשזה מתבהר, רק כשניקינו את כל התלונות, השיפוטים, הביקורת העצמית, ההתלבטויות, אנחנו יכולים ליצור את המציאות הרצויה שלנו.
משלב זה נוכל ליצור כל מציאות רצויה ממש כמו שהעץ יוצר את הפרי, ממש כמו שהעשב צומח – מתוך אפס מאמץ.בתהליך של אימון תודעתי בשיטת קוד הקיום אנחנו שמים דגש על כלי נוסף שנזכר ב"הסוד": הכלי של הכרת תודה על הקיים, על כל השפע המצוי בעולמנו.
כי גם אם יש לנו תמונה ברורה על המציאות הרצויה לנו, אבל אנחנו מצויים במצב של תלונה או חוסר הערכה בכלל וחוסר הערכה עצמית בפרט, ואפילו בנקודה קטנה אחת, אז (כפי שמוסבר בסרט) אנחנו מרחיקים מעצמנו במו ידינו את התגשמות שאיפותינו.
אימון אישי תודעתי בשיטת קוד הקיום הוא יצירת מרחב מנטלי חדש, חיובי ומעצים. רבים מאיתנו מאומנים זה מכבר בלראות מה חסר – בנו עצמנו ובחיים בכלל.
באימון בשיטת קוד הקיום אנו מתמקדים במה שיש, ומפסיקים לקחת את השפע בעולם כמובן מאליו. במהלך האימון אנחנו מתחברים מחדש לחוזקים שלנו , דרך הבנת קוד הקיום האישי שלנו. אנו הופכים להיות ערים להגשמות שלנו עצמנו, שקרו באופן טבעי, כשפעלנו במתאם לקוד הקיום שלנו. אנחנו לומדים להוקיר את עצמנו ואחרים בסביבתנו. לומדים להוקיר ולברך על מה שיש. ברגע שאנו מתחילים לאמץ לעצמנו את הכרת התודה כדרך חיים - עוד ועוד שפע זורם אלינו באופן טבעי, ללא כל מאמץ.
כשאנו פועלים במתאם לקוד הקיום שלו, אנו ערים לחוכמת היקום, לסדר הקוסמי, ונוכחים לגדולתנו, כחלק מההוויה המאחדת של כל חלקי הבריאה. אנו חווים את החיים מתוך מרחב של אהבה – כלפי העולם וכלפי עצמנו. זהו המרחב שמתוכו אפשר ליצור כל מציאות באשר היא. מרחב הבריאה, שיש בו עוצמה מהולה בחמלה וחסד. מרחב של צמיחה והגשמה וחיבור מתמיד למעיין נובע של יצירה חדשה, של בריאה מתוך צמיחה, שמחה ואהבה.

מאות אנשים כבר גילו את קוד הקיום שלהם.
קישור לסרט קוד הקיום


האם תרצה לגלות גם אתה את קוד הקיום שלך?


אם אתה רוצה להצטרף לצוות, שמוביל אנשים למימוש חיים של אושר והגשמה, ולחוות טרנספורמציה אישית ברמה הגבוהה ביותר, אנו מזמינים אותך להצטרף לתוכנית להכשרת מאמנים תודעתיים בשיטת קוד הקיום.


מאת:אורית פרי  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
קישור לאתר:Http://shefa.be
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים