דף הבית מאמרים תטא הילינג

הפוך לדף הבית הפוך לעמוד הבית   הוסף את meditation.co.il למועדפים שלך הוסף למועדפים
Meditation.co.il עמוד הבית
הזנת תכנים
פרסום באתר
יצירת קשר

רוחניות

,

יוגה

, צמיחה אישית,

מדיטציה

...   מעוניינים לקבל מידע נוסף? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו.
חיפוש באתר
קישורים מומלצים
סוגנדו
לימודי רפואה משלימה
מהי הארה
תטא הילינג
אומ מרכז מדיטציה
יוגה ישראל
כל הקישורים
+ הוספת קישור
קטעי וידאו

תטא הילינג / רבקה גוטסמן

הוספת תוכן לאתר
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר   גרסת הדפסה
תטא הילינג היא שיטה חסרת תקדים בהיקפה, בעומקה ובעוצמתה לריפוי, להגשמה, לקבלת ידע ולעלייה אישית וקולקטיבית ברמת תודעת הקיום, המשנה את התודעה האנושית והעולם כולו בקצב הולך וגדל בארץ וברחבי העולם. השיטה מבוססת על חיבור ישיר, מיידי, פשוט ועוצמתי למקור הבריאה כולה, לאנרגיה יוצרת כל, הזמינה לכל אדם ואדם מעצם היותנו חלק מאותו המקור ומאפשרת כניסה למרחבים אינסופיים של אהבה ללא תנאי, מהם ניתן לקבל ריפוי מיידי, ידע אינסופי וכל הגשמה היא אפשרית.
השיטה מתקבלת בתקשורים ישירים ונדירים כבר במשך 12 שנה ע"י אישה מופלאה, מדיום והילרית יוצאת-דופן בשם וויאנה סטייבל מארה"ב. וויאנה ריפאה עצמה מסרטן העצם, שהוגדר ע"י הרופאים כסופני - באופן מיידי. ריפוי זה נקרא גם ריפוי ספונטני.
ריפוי ספונטני הוא אינו דבר שנשמע פעם ראשונה. גם לאורך ההיסטוריה האנושית וגם בעשורים האחרונים נשמעים או מדווחים סיפורים של אנשים שחוו ריפוי מיידי של נכות, מחלה או כאב. אולם, הייחודיות במה שחוותה וויאנה הוא בכך שהיא הבחינה מה בדיוק התרחש בתהליך העוצמתי והמהיר שהיא חוותה, כך שהיא יכולה היתה לשחזר אותו, לחזור עליו ולהעביר ריפוי לאחרים וגם ללמדו לכל אדם החפץ בכך!
השיטה נקראת תטא הילינג מכיוון שהחיבור לאנרגיית הבריאה מתאפשר דרך גלי תטא – שהם גלי מוח, אותם אנו חווים, בין השאר, בזמן "חלום שקוף" - lucid dream - זהו החלום בו החולם מודע לכך שהוא חולם ויכול לשנות ולעצב את החלום כרצונו תוך כדי החלום! וכמו בחלום, אנו לומדים באמצעות כלים רבים, שונים, עוצמתיים ומגוונים של התטא הילינג איך לשנות ולעצב את חיינו מתוך חיבור לרצון העמוק ביותר בתוכנו ומתוך חיבור לאנרגיית הבריאה האינסופית.
במסגרת קורס היסוד של השיטה – DNA2 – לומדים על מערכת האמונות, שהיא תוכנת-ענק פנימית, שרוב רובה אינה נגישה להכרה המודעת והיא קובעת את המחשבות שעולות בנו, את דפוסי ההתנהגות שלנו, את הפחדים והרגשות השונים המתעוררים בנו, את האמונות שלנו לגבי עצמנו ולגבי העולם ואת המציאות שאנו בוראים או לא מצליחים לברוא בכל רגע בחיינו. האמונות, היכולות להתקבל ממקורות שונים (ההתעברות, הלידה, הילדות, מהלך החיים, הגנים, התודעה הקולקטיבית, ההיסטוריה, הנשמה), קובעות, למעשה, את כל מי שאנחנו ואת כל מה שמתקיים או לא מתקיים בחיינו.
קורס היסוד נקרא DNA2 מכיוון שבמסגרתו עובדים גם עם המטען הגנטי בתוכנו – מבצעים החלפה של תוכנות הזדקנות, תיקון או החלפה של גנים פגומים וגם עושים אקטיבציה (הפעלה) של הDNA. האקטיבציה מאפשרת לחלקים רדומים של הפוטנציאל שלנו לצאת לפועל וליכולות האינטואיטיביות שלנו להתעצם. בעקבות כך אנו יכולים להגשים בחיינו כל דבר שנרצה בצורה עוצמתית ומהירה יותר ולעלות לתדר קיום גבוה יותר, מה שיקרה באופן ספונטני בעוד מספר שנים גם לאנושות כולה!
תטא הילינג היא שיטה שהולכת ומתפתחת עם השנים, מתרחבת ומשתכללת ונוספות עוד ועוד טכניקות שונות, עוצמתיות ומגוונות, שמתקבלות ע"י וויאנה, לריפוי, לשינוי, להגשמה ולבריאה לעצמנו ולאחרים. בין השאר, לומדים לקיים סריקה אינטואיטיבית; לעשות ריפוי קבוצתי; לעבוד עם הרגשות והפחדים בתוכנו וגם לייצר רגשות מיטיבים שמעולם לא נחוו קודם לכן; לשלוף ולשנות או לבטל כבלים אנרגטיים, נדרים ושבועות, חוזים או הסכמים נשמתיים; להחזיר חלקיקי נשמה ממקומות ומזמנים שונים; לזמן נשמה תואמת לחיינו; לתקשר עם מלאכים שומרים; לקבל כל ידע הרצוי לנו מתוך מאגר ידע אינסופי ובלתי מוגבל; לומדים על מבנה הקיום וההוויה; לומדים לקרוא עתיד ובאופן כללי לתקשר באופן ישיר מהבריאה כל ידע ולהגשים כל דבר שנרצה בחיינו. כל טכניקות הריפוי של התטא הילינג אפשר לקיים גם מרחוק מכל מקום בעולם.
קורס היסוד מקנה תעודת מטפל/ת מוסמך/ת מטעם ביה"ס העולמי בארה"ב אחריו אפשר להמשיך לקורס מתקדמים, בו מתקבלות מאות תוכנות המהוות תשתית חדשה להכרה, במסגרתו מעמיקים את הידע והחוויה של רקיעי הקיום ונלמדות טכניקות עוצמתיות נוספות לריפוי (ביניהן, ריפוי עוברי וריפוי נשמה שבורה). קורס זה מאפשר לבוגריו ללמוד את הקורסים הבאים: קורס אנטומיה אינטואיטיבית, הנמשך 3 שבועות שהוא מסע עמוק יסודי ומרתק את תוך הגוף, הנפש וההכרה, במסגרתו לומדים על מערכות הגוף השונות, לומדים לקיים סריקה אינטואיטיבית בתוך הגוף ועל האמונות, הדפוסים והמחלות הקשורים לכל מערכת, קורס הגשמה ושפע וכל קורסי המורים בהסמכתה הבלעדית של וויאנה סטייבל.
בנוסף, ישנו קורס תטא הילינג לילדי ריינבו, בו לומדים הילדים איך לפתח ואיך להשתמש ברגישות הגבוהה שלהם וביכולותיהם האינטואיטיביות המולדות בצורה משחקית באווירת התטא.

הכותבת היא רבקה גוטסמן – מורה מוסמכת לתטא הילינג לכל הרמות והגילאים מטעם ביה"ס העולמי של וויאנה סטייבל, מייסדת השיטה: מורה לקורס יסוד – DNA2, קורס מתקדמים, קורס הגשמה ושפע, קורס ילדי ריינבו ואנטומיה אינטואיטיבית. רבקה היא בנוסף, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קוגניטיבית, מאסטרית ליוגה, טכניקות נשימה וטכניקות מדיטציה שונות כ7 שנים ואמא לנצח זהר אינסוף בן הכמעט 3:
לאורך כל שנות חיי תמיד ידעתי שיש מקום של אהבה ללא תנאי ממנו הכל אפשרי לכל אדם וכי אפשר לברוא מציאות חדשה בעולם ללא מלחמות, בו כל אדם מממש את הפוטנציאל הטמון בו וחי חיים של הרמוניה, השראה והתפתחות מתמדת עם עצמו ועם סביבתו.
כאשר נחשפתי לראשונה לתטא הילינג ידעתי שלידע העובר דרך תדר זה חיכיתי כל חיי ומאותו הרגע חיי השתנו וממשיכים להשתנות ונמצאים בתהליכים של העצמה, התרחבות ובהירות הולכת וגדלה לגבי עצמי, לגבי החיים בכלל, המציאות, הקיום וההוויה כולה.
מאז שהתחלתי ללמד את השיטה אני עדה לשינויים מופלאים, מדהימים, רבי עוצמה ומעוררי השראה בחייהם של אנשים כה רבים וזה מרגש ומפעים כל פעם מחדש.
גם אתם מוזמנים לנשום, לפעום ולחיות מהמקום הגבוה והמיטיב ביותר את הפוטנציאל המופלא והגבוה ביותר בטמון בכם בכל רגע ורגע בחייכם ולממש בריאה של מציאות חדשה על פני האדמה לכם, לילדיכם, לסביבה ולעולם כולו.
והעולם החדש הוא לא משהו שיקרה מתישהו בעתיד. העולם החדש הולך ונרקם ומתהווה עכשיו. בכל רגע ורגע...

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להתקשר לשיאל: 052-8599189, או באתר החדש של רבקה: http://www.shalomolami.com.
מאת:רבקה גוטסמן  
דוא"ל:לחצו כאן לשליחת אימייל
מאמר קודם מאמר הבא
שלח לחבר גרסת הדפסה
פעילויות קרובות
מאמרים אחרונים
מדיטציה בעזרת הגוף הפיזי / מירי ארמה
הילד הפנימי שלי / יהודית לגיק
פסיכותרפיה בודהיסטית / רועי צור
NLP ודמיון מודרך - חשיבות התודה / אסנת בוקופצר - מטפלת בדמיון מודרך ו-NLP
מדיטציה למתחילים
שלבים ראשונים במדיטציה / חן אור
מהי אורה-סומה? / לינור פלד
דמיון מודרך ו-NLP מה זה? / אהובה קשת
רייקי / אורית אביר-נגר
Meditation Radio
הורוסקופ מאת
מזל אהרוני
עמוד הבית | מאמרים | פעילויות | הזנת תכנים | יצירת קשר | בניית אתרים | מפת האתר | תקנון האתר
Meditation.co.il הינו פורטל יחודי בתחומי ה

מדיטציה

,

רוחניות

,

צמיחה אישית

,

יוגה

 ו

תרגול רוחני

.
אנו מזמינים אתכם לגלוש באתר ולהתעדכן בסדנאות ובפעילויות בארץ. מומלץ גם להרשם לרשימת התפוצה שלנו, ולבקר באתר באופן שוטף.
למורים ולמטפלים בתחומי המדיטציה, יוגה, רוחניות וצמיחה אישית הפורטל מציעים אפשרויות פירסום מגוונות - חלקן בחינם.
פירוט מלא ניתן לקבל אחרי הרשמה קצרה כאן. מדיטציה מוצלחת.
מערכת ניהול תוכן האתר נבנה על-ידי  iMoon פיתוח תוכנה, בניית אתרים